Huri Butik Ana Sayfa

[vc_row css=”.vc_custom_1513959519963{margin-top: 20px !important;margin-right: 50px !important;margin-bottom: 20px !important;margin-left: 50px !important;}”][vc_column][us_separator thick=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][robo-gallery id=”365″]

Huri Butik Tesettür Kayseri

Huri Butik ile adı ile faaliyete geçen firmamız Kayseri’de tesettür giyim çeşitliliğinde ve tarzında önde gelen firmalardan olmayı kısa sürede başardı.  Uygun fiyatlarımız ve düşük kar marjlarımızla, tesettürlü hanımların şık giyinmesine yardımcı olmak başlıca hedeflerimizden. En büyük hayalimiz her alışverişin sonunda mutlu ayrılan müşterilerimiz.

Neden Huri Butik

Huri Butik Kayseri Tesettür Giyim
Huri Butik Kayseri Tesettür Giyim

Bu dünyanın hurileri sloganımızla başladığımız serüvenimizle kısa sürede çok sayıda müşteriye hitap etmeye başladık.  Birbirinden tarz birçok marka ile kısa sürede önemli iş ortaklıkları elde ettik.  Mascara, Baqa, Anna, Qupra, Hanzade, Senna, Ayzers, Tdee, Tusso, Mejj, Bnn, Hilal Oğuzkan, Nars, Gizemli, Noi tunik bu markalardan bazıları. Şık giyinmeyi ve giydirmeyi seviyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Bu yüzden şık ve tesettür giyinmek isteyen hanımlar için en doğru adres biziz.

Huri Butik Müşterilerine Ne Sunuyor?

Mağazamız Kayseri’de tesettürlü modern ve şık giyinmek isteyen hanımların en  önemli moda danışmanı. Sürekli yenilenmeye özen gösteriyoruz. Güncel ve trend modayı takip ederek aynı zamanda gelenekselden de kopmayarak kendimizi geliştiriyoruz. Müşterilerimizin bütünüyle şık giyinmesi için kalitemizle ve trendlermizle hizmet sunuyoruz Kısaca; Huuri Butik rahat, şık, modern, tarz, tesettür.

Kayseri’de, bulunan muhafazakar ve tesettürlü ve özellikle genç hanımların isteklerini çok yakından takip ediyoruz. Hem tesettüre uygun hem de şık ve modern bir kreasyon sunuyoruz.  Özellikle tesettür konusunda uzman olmayan mağazalardan alınan kıyafetlerin ya tadilat yapılması ya da içine uzun şeyler giyilmesi gerekmekte bu da kıyafetin duruşunu ve tarzını bozmaktadır. İşte tam bu noktada müşterilerimize tam da kafalarındaki konseptleri sunuyor.

Türkiye çapında kurumsal olan mağazalardan farkımız Kayseri’nin ilk tesettür butiği olmamız. Kendimizi sadece tesettür kıyafetleri üzerine geliştiriyor ve yeniliyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Huuri Tesettür Butik Kayseri[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]