Tesettür Giyim,  Genel,  huuri tesettür,  huuributik,  sefamerve,  tarz tesettür,  tesettür abiye,  Tesettür Kombin

bir başarı hikayesi…

Şimdi diyeceksiniz ki,Huuri blog bir HUURİ TESETTÜR BUTİK ( www.huuributik.com ) oluşumu olmasına rağmen  neden sefamerve.com ‘un başarı hikayesini yazıyorsun!hemen açıklamasını yapayım; sefamerve.com’un kurucu kardeşlerin bir amacı varmış.Şirketi 1 milyon dolar şirket değerine çıkardıklarında bu rakamın yarısıyla yani 500 milyon dolar ile ‘’ÇAĞRI’’filmi  tarzı hz.Peygamberimiz’in(s.a.v) hayatını yeniden,daha teknolojik imkanlarla film yapmak istiyorlarmış.Bu durum benimde hayalini kurduğum bir proje olması hasebiyle sayın Sefamerve.com ve kurucularına blogumuzda yer vermek istedim

Baş örtüsü, eşarp, aksesuar, kadın giyim ürünleri satan online girişim sefamerve. Kuruluşunu Oya Okur Erciyes ve Metin Okur‘un yaptığı,cirosunu 1 milyar dolara ulaştırmayı hedefleyen site, yakın zamanda  Uzakdoğu pazarına da girecek.

1999 Marmara depreminden sonra zorunlu olarak Kanada’ya gitmek ve orada 12 sene yaşamak  zorunda kalan Oya Okur Erciyes  Kanada’da tarzına uygun kıyafetler bulamayınca moda eğitimi almaya karar vermiş. Aldığı dersler sayesinde artık kıyafetleri elden geçirip farklı konseptle yeniden oluşturuyormuş.

12 yıldan sonra Türkiye’ye kesin dönüş yapan Okur’un kafasında tesettür giyim üzerine bir şeyler yapma fikri oluşmuş.Uzun uğraşlar sonucu bir profesyonel olan kardeşi Metin Okur ile Sefamerve yi kurmuşlar.Bir anda Sefamerve  o kadar çok müşteri kitlesine ulaştı ki,ABD’nin ünlü iş teknolojisi dergisi Red Herring tarafından Avrupa’nın en iyi 100 girişim şirketi arasında gösterildi.

Ne diyelim başarılarının devamını diliyoruz.Eğer HUURİBUTİK’te  da gün gelir,başarı hikayesi yazılan bir firma olursa ve o zamana kadar Sefamerve HZ.Peygamberimiz’in (s.a.v) hayatını beyaz perdeye aktarırsa, bizde dünyaya  ÇANAKKALE ZAFERİMİZİ izlettirecek bir film sponsorluğunda bulunalım inşallah.

 

 

 

 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.